Vítejte na stránkách městského larpu Utajený svět pražský, zkráceně USP. Pro podrobnější informace o samotné hře přejděte na stránku O hře v menu nalevo. Šestý běh s podtitulem "Nové začátky" proběhne od pátečního podvečera 6.4. do nedělního odpoledne až podvečera 8.4..

USP je inspirován počítačovou hrou The Secret World, která prosazuje myšlenku, že všechny konspirační teorie jsou pravdivé. Stejně tak jsou pravdivé i všechny mýty, legendy a veškerá modernější knižní a filmová tvorba.

Jsou tři hlavní hráčské frakce: Templáři, Ilumináti a Draci. Víc se o nich dozvíte na jejich samostatných stránkách v nabídce vlevo. Stránky obsahují i videa s titulky, která vypovídají o těchto utajených společenstvích nejvíce.

Pokud se registrujete do hry a přihlásíte se, tak se vám otevřou další sekce podle přidělených práv, jako kupříkladu pravidla a celá sekce s vaší postavou. Registrace vyžaduje aktivaci mailem a aktivaci od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. I bez registrace ale můžete do Fóra, které obsahuje veřejnou sekci, kam může psát kdokoliv i bez účtu nebo s účtem bez zvláštních práv.

Jak to priblizit? Textík od Holiho.

Jedno hudební video na úvod pro navození atmosféry: