Praha, stověžatá Praha, srdce Evropy. Město s dlouhou minulostí, které si svou historii hýčká a žije v ní po celá staletí. Město opředené pověstmi, legendami a zkazkami bez jasně daného pravdivého základu. Praha nejde celá pochopit za den ani za týden, je potřeba v ní žít a dýchat společně s ní. A pokud máte schopnosti, tak třeba najednou uvidíte i za oponu všednosti a určitě si vás v tu chvíli všimne některé z utajených společenství a naverbuje vás do svých řad. Pak už je to na každém, jak se bude jeho osud odvíjet dál.

Praha se ale lehce liší od většiny ostatních světových měst. Jedná se o chybějící napojení do Agarthy, do Duté Země. Není tedy možné do Prahy snadno přesunout posily anebo naopak z Prahy někoho povolat pomocí této sítě. Do teď to nikoho netrápilo a naopak Illumináti a Draci si užívali větší volnost než v jakémkoliv jiném evropském městě díky větším problémům Templářů udržet si zde svou větší moc. Každé ze společenství má několik svých lidí v Praze a operují zde, každý se svými vlastními úkoly a se svými vlastními cíli. Přeci jenom ovládat Prahu znamená ovládat celé Čechy, potažmo celou Českou republiku.

Obyčejný člověk si působení utajených společenstev nemůže většinou povšimnout, ale občas něco unikne víc na povrch. Třeba vysoká politika se nedá utajit, kupříkladu Illuminátům se podařila opoziční smlouva a tím pádem 4 roky velkého získávání pozic a kontaktů. Výbuch ve Frenštátě v únoru 2013? Jasná práce Draků (samozřejmě ne přímo, pravděpodobně pokusy, kolik drobností donutí člověka něco takového udělat). Střelba na ulicích? V podstatě kdokoliv, stejně jako naprosto nesouvisející incident. Pokud nejste součástí utajeného světa, tak nemáte šanci nic víc poznat. Naopak, když se jednou stanete členem utajeného společenstva, tak už vám nic z toho nepřijde nelogické.

Můžeme tedy především doufat, že to v Praze nedopadne takto, i když taková spolupráce utajených společenství by byla záslužná:

Další video, na které se taky moc pěkně kouká a je takové klidnější a ukazuje situaci ve světě: