Registrace na pátý běh bude probíhat na této stránce, která je přístupná všem, kteří mají na stránkách vytvořený účet, který je aktivovaný organizací. Pro hráče předchozích běhů je ten samý formulář dostupný zde a na pátý běh nebudeme přijímat nováčky velmi pravděpodobně. Takže je vhodné si účet založit dřív než minutu před začátkem registrace. Všichni hráči prvního běhu budou mít možnost registrovat se s týdením předstihem. Registrace bude probíhat metodou clickfest, tedy, kdo dřív přijde ten se dřív zaregistruje a to až do zaplnění stavů ve všech frakcích. Na výše uvedené stránce je nebo bude vidět odpočet do začátku registrace pro přihlášený účet, po otevření registrace uvidíte také počet volných míst u jednotlivých frakcí. Pořadí frakcí je upraveno podle zvolené frakce v registraci, která je uvedena jako první, pokud je správně vyplněna z registrace. Ale teprve registrací se finálně tato volba uzamkne a není pak možná pozdější změna hráčem.

Mimo jiné si vás dovolujeme požádat, abyste u postav z minulého běhu sepsali, co zhruba chcete dělat v mezičase, pokud toto nebude zmíněno, tak je to bráno jako byste celou dobu byli v Praze a prováděli jen rutinní záležitosti. Stejně tak prosíme, abyste nám během registračního týdne zaslali jakékoliv resty, které máme my vůči vám, či vy vůči nám.

Všechny registrace budou během týdne zkontrolovány organizací a případné registrace s chybami bude možné upravit na popud organizace. Stejně tak všichni registrovaní budou mít tento týden na dodání dokumentu s dalšími detaily postavy. Všechny registrace, které po týdnu od začátku registrace nebudou správně vyplněné s odevzdaným a schváleným životopisem, tak budou zrušeny a volná místa budou v tu chvíli opět otevřena pro další zájemce. Limit na frakci je 7 hráčů a šéf frakce. (Sníženo oproti prvnímu běhu zatím).

Povinná vyplněná pole rozumnými hodnotami pro správně vyplněný účet pro registrace: Celé jméno postavy, telefonní číslo hráče, e-mail a telefonní číslo postavy (e-mail je opravdu doporučen vlastní pro postavu)

Odkaz na mustr životopisu/detailů postavy: http://www.utajeny-svet-prazsky.cz/mustry/zivotopis.doc Vyplněný životopis zašlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nezbytný konec životopisu nových postav pro umožnění rozumného začátku hry: Nějakým způsobem se u tebe projevila schopnost ovládat magické síly, což tě donutilo se stáhnout z normálního světa. Následovalo kontaktování frakcí (jen tvou vybranou) s informací, že je všechno v pořádku a brzy budeš kontaktován ohledně dalšího postupu. Následně dostaneš dopis s detaily ohledně toho, kdy a kde přesně máš být pro zapojení se do Utajeného světa.

Registraci je nutné následně dokončit zaplazením registračního poplatku na účet 670100-2206745373/6210. Do zprávy pro příjemce napište jméno hráče a postavy.

Na závěr se hodí říct, s čím v rámci hry počítat. Počítejte s tím, že se občas možná nebude nic dít a budete mít prostor si jenom hrát na sebe. A že občas se věci sejdou tak, že se možná ani moc nevyspíte. Počítejte s tím, že organizace se snaží udělat hru zábavnou pro co nejvíce typů lidí, takže pokud vám něco nevyhovuje, tak to ničemu nevadí, protože si určitě zvládnete najít něco jiného. Počítejte s tím, že vás zkusíme někdy vytáhnout i mimo hranice Prahy.