Hlavním organizátorem je Monty Martin Bezdíček, který dělá celé webové stránky, hlavní nastavení pravidel a zajištění některých fyzických věcí. A samozřejmě vedení organizačního týmu a kontrolování všeho, aby to bylo konzistentní a uzurpuje si právo veta. Do třetího běhu hrál Marka Kruckého za Benátskou radu, ale během třetího běhu nechal tuto postavu zemřít, aby mohl plně organizovat.

Přijde mi fér sem už napsat i Montyho teď už manželku, protože Tara Rees připravovala hodně rekvizit na předchozí běhy a taky třeba zajistila téměř celou scénu s mrtvým Kruckým a tak dál. A teď postupně začíná dělat i na příběhových věcech a přichází s vlastními nápady na další věci.

Nově od pátého běhu se do organizačního týmu přidala Andílek, která zatím hlavně srší nápady na questy a scény do hry apod. Takže snad vlije trochu energie do žil Montymu, aby na tom začal zase pořádně dělat. Má na starosti kompletně lore a příběhy ve hře, takže i questy a v těchto oblastech má právo veta, takže zajišťuje, že svět bude konzistentní.

Od pátého běhu se do organizačního týmu přidala Astralien a také její manžel Raven. Oba si berou na starost komunikaci s CP a hráči. Takže budou připraveni zodpovídat všemožné otázky jak CP, tak hráčů a vůbec všechno kolem. Samozřejmě budou sledovat i příběhové linky a všechno další, ale z pozice poradců.

Hlavním kontaktem je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. na který volně pište cokoliv, co s hrou souvisí a co vás zajímá, a co nechcete psát na fórum, včetně kupříkladu zájmu o hraní CP nebo šéfování frakce. Rozhodně lepší než psát organizátorům přímo na Facebooku apod., protože na Facebooku riskujete, že se nepodaří informace předat dál.

 

Bývalí členové organizátorského týmu:

Druhou osobou je Jenůfka, která do toho Montyho občas kopala, takže umožnila, že se něco vůbec děje. Je hlavní kontaktní osobou pro hráče, takže její číslo je to nejčastěji volané. Navíc všechno kontroluje a komentuje. Vytvořila logo akce a měla na starosti hlavní příběhovou linii prvního běhu a celkově se především stará o příběhové linky a questy a veškerou grafiku, která je někde použitá. Čtvrtý běh už vůbec nedělá a uvidíme jestli bude pomáhat s nějakým dalším a zařadí se zase do týmu.

Organizační tým během prvního běhu uzavírala Hanka Lauerová, která měla na starosti především všechno týkající se vedlejších questů, čili jejich finální dopisování, přípravu materiálů na ně a jejich koordinaci během hry. Od konce prvního běhu není v organizačním týmu a uvidíme zda se vrátí.

Od druhého běhu se organizačním tým zvětšil. Prvním, kdo se zapojil do organizace je Eurius. Euria jste na prvním běhu mohli potkat  jako poloCP obchodníka, nyní má na starosti společně s Jenůfkou hlavní questovou linii a stará se o obchodnická pravidla. Řeší věci kolem hráčů, především má přehled o všech hráčských postavách a řeší osobní questy postav apod. Také má na starosti všechno kolem rituálů a jejich pravidel. A i nadále hraje Pavla Smutného a je tvůrcem většiny velkých questů. Během příprav čtvrtého běhu z důvodů osobních časových opustil organizační tým.

Dalším rozšířením organizačního týmu od druhého běhu byl Morn, který měl především na starosti koordinaci CP a jejich briefování a debriefování. K tomu patřila logicky komunikace s CP a jejich zajišťování. A bude mít na starosti samozřejmě nějaké questy a příběhové linky. Od konce třetího běhu není v organizačním týmu.

Během druhého a třetího běhu taky trochu s organizací pomáhala Terka, která především Montymu pomáhala vyrábět všemožné předměty pro hru, jako spotřební, suroviny apod.

Posledním rozšířením org týmu od čtvrtého běhu je Vsuvka, která má především na starosti koordinaci CP a jejich briefování a debriefování. K tomu patří logicky komunikace s CP a jejich zajišťování. A bude mít na starosti samozřejmě nějaké questy a příběhové linky. Bohužel během organizování čtvrtého běhu tým zase opustila.