Snahou organizátorů je umožnit hráčům si zahrát hru, která po nich bude chtít i hodně používat mozek. Samozřejmě, že dojde i na boje a to možná občas i víc než se bude hráčům líbit, když naštvou špatné lidi. Celkovou snahou je vytvoření velkého živoucího světa v Praze, který si každý bude moct obléknout jako druhou kůži.

Představa organizátorů je i oznámení dnů, na které je plánované něco většího předem, aby byla možnost pro hráče nechat si ten den opravdu volno (Příklad: Hrabude trvat dva týdny a organizace předem vypíchne, že pondělí, čtvrtek, sobota, úterý, pátek večery a celá neděle jsou dny, kdy se hodí nechat si čas na hru). Nepředpokládáme, že to vyjde dokonale a pokaždé, ale přijde nám to jako dobrá možnost jak zajistit, že hlavní okamžiky daného běhu uvidí, co nejvíce hráčů. Hrát jinak bude možné celou dobu a i ostatní dny se velmi pravděpodobně něco stane a možná v konečném důsledku i zásadnějšího, ale není možné předpokládat všechno předem.

Pravidel je sice zatím celkově hodně, ale dokument, který každý musí bezpodmínečně umět se drží na třech stránkách, možná něco málo víc. Pravidla především bobtnají vzhledem ke snaze nabídnout co největší škálu možností jak hru hrát a jak pak tedy i přistupovat k řešení problémů. A stím spojená snaha popsat všechny možné situace, aby bylo jasné jak je řešit podle pravidel bez nutnosti konzultovat organizaci příliš často.

A nyní pár videí pro představu, jak by hra mohla vypadat v ideálním světě.

Vlastně obyčejný příchod domů by mohl vypadat takto (originální záznam od jedné členky Draků):

 Pak vyrazíte raději do hospody to zapít, ale na záchodě se stane tohle (originální záznam od jednoho člena Iluminátů):

A na závěr půjdete po tmě domů parkem a narazíte na tohle (originální záznam od jedné členky Templářů):